Jste zde: Nástroje STIMZET > O nás > Kariéra

KALIČ

Počet volných míst: 1
Směnnost: 3 směny, dle rozvržení zaměstnavatelem
Minimální stupeň vzdělání: střední odborné (vyučen), vhodné i pro absolventy
Pracovní poměr: od 6.8.2018. Pracovní doba 37,50 hod. týdně.
Požadujeme: dobrý zdravotní stav – rizikové pracoviště. Vzhledem k povaze práce (fyzická zátěž) je pozice vhodná spíše pro muže. Technické a strojní obory výhodou, uchazeče zapracujeme.
Náplň práce: kalení polotovarů + střídání v L/S týdnech s rovnáním, broušením nebo dělením polotovarů. Práce ve směnách dle rozvrhu směn – odlišný rozvrh v L/S týdnech.

Dílenský kontrolor/ka

Směnnost: 1-2 směny, dle rozvržení zaměstnavatelem
Minimální stupeň vzdělání: SO – vyučen technické zaměření, výhodou USO - SPŠ strojní,
vhodné i pro absolventy.
Pracovní poměr: od 1.10.2018
Náplň práce: kontrola výrobků vč. obsluhy CNC měřících přístrojů, mezioperační a výstupní kontrola.
Požadujeme: výborný zdravotní stav (zraková zátěž), samostatnost, odpovědnost, pečlivost, spolehlivost.

Uchazečům nabízíme:
  • nástupní mzdu v závislosti na odbornosti, praxi a zkušenostech
  • výkonnostní prémie
  • 5 týdnů dovolené
  • příspěvek na dopravu
  • možnost závodního stravování.

První kontakt:
Životopis - e-mailem ludvikova@stimzet.cz, poštou, osobní doručení na recepci divize.
telefon: 571 87 87 02

Podívejte se i na nabídku v sídle M&V